Примітки до фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності
Публiчне акцiонерне товариство "Будiвельно-монтажне управлiння по газифiкацiї"
I. Iнформацiя про Товариство
Публiчне акцiонерне товариство "Будiвельно-монтажне управлiння по газифiкацiї" знаходится за адресою: м.Хмельницький, Проспект Миру 42/1, код ЄДРПОУ 03335563
Дата державної реєстрацiї - 20.11.1995 року, Хмельницький мiськвиконком
Публiчне акцiонерне товариство "Будiвельно-монтажне управлiння по газифiкацiї" є правонаступником вiдкритого акцiонерного товариства "Хмельницьке будiвельно-монтажне управлiння по газифiкацiї"
Основною дiяльнiстю ПАТ "Будiвельно-монтажне управлiння по газифiкацiї" є: - 41.20 будiвництво житлових i нежитлових будiвель; - 42.21 магiстральних i мiських трубопроводiв споруд водопровiдних магiстралей i водоводiв iригацiйних систем (каналiв).
II. Основа пiдготовки фiнансової звiтностi
Фiнансова звiтнiсть була складена у вiдповiдностi до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi. Форми фiнансової звiтностi вiдповiдають вимогам Закону України «Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi» та Нацiональному положеню (стандарту) бухгалтерського облiку 1 «Загальнi вимоги до фiнансової звiтностi». Фiнансовi звiти було пiдготовлено на основi iсторичної собiвартостi.
Валютою фiнансової звiтностi є гривня так , як всi операцiї пiдприємства здiйснювалися в гривнях. Фiнансова звiтнiсть надана Товариством в тисячах гривень, з округленням до цiлого числа, якщо не вказано iнше.
Значнi облiковi судження, оцiнки та припущення.
Припущення та оцiнки керiвництва ПАТ "Будiвельно-монтажне управлiння по газифiкацiї" основанi на початкових даних, якi воно мало пiд час пiдготовки фiнансової звiтностi. Однак, поточнi обставини та припущення вiдносно майбутнього можуть змiнюватися з огляду на ринковi змiни або непiдконтрольнi ПАТ "Будiвельно-монтажне управлiння по газифiкацiї" обставини. Такi змiни вiдображаються в припущення з тою мiрою, з якою вони вiдбуваються.
Основнi припущення про майбутнє та iншi основнi джерела невизначеностi в оцiнках на звiтну дату, якi можуть буди причиною суттєвих корегувань балансової вартостi активiв та зобов’язань протягом слiдуючого фiнансового року, наведенi нижче:
- Строк експлуатацiї основних засобiв та переоцiнка основних засобiв
- Знецiнення активiв
- Вiдстроченi податки
- Резерви за сумнiвними боргами.
Строк експлуатацiї основних засобiв та переоцiнка основних засобiв
Товариство оцiнює строки корисної експлуатацiї основних засобiв не рiдше чим на кiнець кожного фiнансового року, та, якщо очiкування рiзняться вiд попередньої оцiнки, змiни вiдображаються як змiни у облiковiй полiтицi у вiдповiдностi до МСБО (IAS) 8 «Облiкова полiтика, змiни у облiкових оцiнках та помилки». Такi оцiнки можуть iстотно вплинути на балансову вартiсть основних засобiв та на амортизацiйнi витрати у продовж перiоду.
Знецiнення активiв
Балансова вартiсть активiв Товариства переглядається з метою виявлення ознак знецiнення активiв. Якщо якi-небудь подiї або змiни обставин свiдчать про те, що поточна вартiсть активiв може бути не визначена, Товариство оцiнює вартiсть активiв, що буде вiдшкодовано. Така оцiнка вимагає прийняття низки суджень у вiдношеннi до прогнозiв майбутнiх доходiв та витрат, пов’язаних з розглянутими активами. У свою чергу такi прогнози є невизначеними, оскiльки будуються на припущеннi про стан попиту на продукцiю та майбутнi ринковi умови. Подальшi та непередбаченi змiни таких припущень та оцiнок, використаних при проведеннi тестiв на знецiнення, можуть привести до iнших пiдсумкiв у вiдношеннi до наданих пiдсумкiв у цiї фiнансовiй звiтностi.
Вiдстроченi податки
Вiдстроченi податки переглядаються на кожну звiтну дату та зменшуються (збiльшуються) у випадку, якщо стає зрозумiлим, що достатнiй податковий прибуток не буде (буде) отриманий, щоб реалiзувати вiдстроченi податковi активи. Оцiнка вiрогiдностi реалiзацiї суджень ґрунтується на очiкуваних результатах дiяльностi. Для оцiнки вiрогiдностi реалiзацiї вiдстрочених податкiв використовуються рiзнi фактори, включаючи результати дiяльностi минулих рокiв, плани на майбутнi перiоди дiяльностi, змiни у податковому законодавствi.
Вiдстроченi податки (продовження) оцiнки повиннi бути переглянутi у майбутнiх перiодах, це може негативно вплинути на фiнансовий стан пiдприємства, результати операцiй та потоки грошових коштiв.
У випадку якщо показник вiдстрочених податкiв у майбутнiх перiодах повинен бути зменшений (збiльшений), таке коригування буде вiдображено у звiтi про сукупнi доходи.
Стандарти, якi застосовуються при складанi фiнансової звiтностi
При складаннi фiнансової звiтностi Пiдприємство застосувало всi новi i змiненi стандарти й iнтерпретацiї, затвердженi РМСБО та КМТФЗ, якi належать до його операцiй i якi набули чинностi на 1 сiчня 2013 року та офiцiйно оприлюдненi на веб - сайтi центрального органу виконавчої влади (на офiцiйному веб – сайтi Мiнiстерства фiнансiв України ), який забезпечує формування державної фiнансової полiтики, як це передбачено статтею 12 Закону України вiд 16.07.1999 р. № 996 –XIV «Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi».
З 1 сiчня 2014 р. вступили в дiю змiни до наступних стандартiв:
- МСФО(IAS) 32 «Фiнансовi iнструменти: подання iнформацiї» та МСФЗ (IFRS) 7 «Фiнансовi iнструменти: розкриття iнформацiї», змiни випущенi 16 грудня 2011 р.
- Роз’яснення Комiтету по iнтерпретацiям МСФО (IFRIK) 21 «Обов’язковi платежi», роз’яснення випущенi 20 травня 2013 р.
- МСФО(IAS) 36 «Знецiнення активiв», змiни випущенi 29 травня 2013 р.
- МСФО(IAS) 39 «Фiнансовi iнструменти: визнання та оцiнка», змiни випущенi 27 червня 2013 р.
Керiвництвом Товариства не приймалися рiшення щодо дострокового застосування МСФЗ, змiни до яких випущенi у 2014 р.
Нестабiльнiсть на ринку України
Враховуючи економiчне, полiтичне становище України, проведення АТО, падiння економiчної,дiлової активностi в галузях економiки, зокрема, будiвельнiй, зростання цiн на енергоносiї, матерiали, що використовуються в виготовленнi продукцiї, втрату покупцiв з регiонiв проведення АТО, можуть виникнути об’єктивнi обставини, що вплинуть на здатнiсть Товариства здiйснювати господарську дiяльнiсть, проводити розрахунки з робiтниками, постачальниками, бюджетом тощо.
Незважаючи на можливе вживання стабiлiзацiйних заходiв українським урядом, на дату затвердження даної фiнансової звiтностi стан економiчної нестабiльностi може тривати i надалi, i, як наслiдок, iснує ймовiрнiсть того, що активи Товариства не зможуть бути реалiзованi за їхньою балансовою вартiстю в ходi звичайної дiяльностi, що вплине на результати його дiяльностi.
Економiчне середовище
Товариства здiйснює свою основну дiяльнiсть на територiї України. Закони та нормативнi акти, якi впливають на операцiйне середовище в Українi, можуть швидко змiнюватися. Подальший економiчний розвиток залежить вiд спектру ефективних заходiв, якi вживаються українським урядом, а також iнших подiй, якi перебувають поза зоною впливу Товариства. Майбутнє спрямування економiчної полiтики з боку українського уряду може мати вплив на реалiзацiю активiв Товариства, а також на здатнiсть Товариства сплачувати заборгованостi згiдно зi строками погашення.
Керiвництво Товариства провело найкращу оцiнку щодо можливостi повернення та класифiкацiї визнаних активiв, а також повноти визнаних зобов'язань. Однак Товариство ще досi знаходиться пiд впливом нестабiльностi, вказаної вище.
Ступiнь повернення дебiторської заборгованостi та iнших фiнансових активiв
Внаслiдок ситуацiї, яка склалась в економiцi України, а також як результат економiчної нестабiльностi, що склалась на дату балансу, iснує ймовiрнiсть того, що активи не зможуть бути реалiзованi за їхньою балансовою вартiстю в ходi звичайної дiяльностi Товариства.
Ступiнь повернення цих активiв у значнiй мiрi залежить вiд ефективностi заходiв, якi знаходяться поза зоною контролю Товариства, спрямованих рiзними країнами на досягнення економiчної стабiльностi та пожвавлення економiки. Ступiнь повернення дебiторської заборгованостi Товариства визначається на пiдставi обставин та iнформацiї, якi наявнi на дату балансу. На думку керiвництва, додатковий резерв пiд фiнансовi активи на сьогоднiшнiй день не потрiбен, виходячи з наявних обставин та iнформацiї.
Цiлi та полiтика управлiння фiнансовими ризиками
Основнi фiнансовi зобов’язання пiдприємства включають торгову кредиторську заборгованiсть. Основною цiллю такого фiнансового iнструменту є залучення коштiв для фiнансування операцiй Товариства. Також Товариство має фiнансовi активи, такi як: торгова дебiторська заборгованiсть та грошовi коштi .
Основнi ризики включають: кредитний ризик, ризик лiквiдностi. Полiтика управлiння ризиками включає наступне:
Кредитний ризик
Товариство укладає угоди виключно з вiдомими та фiнансово стабiльними сторонами. Операцiї з новими клiєнтами здiйснюються на основi попередньої оплати. Дебiторська заборгованiсть пiдлягає постiйному монiторингу. Товаристо не має суттєвої концентрацiї кредитного ризику.
Ризик лiквiдностi
Товариство здiйснює контроль лiквiдностi шляхом планування поточної лiквiдностi. Товариство аналiзує термiни платежiв, якi пов'язанi з дебiторською заборгованiстю та iншими фiнансовими активами, а також прогнозованi потоки грошових коштiв вiд операцiйної дiяльностi.
Управлiння капiталом
Товариства здiйснює заходи з управлiння капiталом, спрямованi на зростання рентабельностi капiталу, за рахунок оптимiзацiї структури заборгованостi та власного капiталу, таким чином, щоб забезпечити безперервнiсть своєї дiяльностi. Керiвництво Товариства здiйснює огляд структури капiталу на щорiчнiй основi. При цьому керiвництво аналiзує вартiсть капiталу та притаманнi його складовим ризики. На основi отриманих висновкiв Товариства здiйснює регулювання капiталу шляхом залучення додаткового капiталу або фiнансування, а також виплати погашення iснуючих позик.
III. Iстотнi положення облiкової полiтики
У вiдповiдностi до МСБО 8, облiкова полiтика - це конкретнi принципи, основи, домовленостi, правила та практика, застосованi суб'єктом господарювання при складаннi та поданнi фiнансової звiтностi. Облiковi полiтики застосовуються послiдовно з року в рiк Змiна облiкової полiтики вiдбувається, якщо: - змiняться вимоги Мiнiстерства фiнансiв України або МСФЗ та МСФО; - змiняться статутнi вимоги пiдприємства; - новi (запропонованi й об'рунтованi фахiвцями пiдприємства) положення облiкової полiтики забезпечують бiльш достовiрне вiдображення господарських операцiй. Основними принципами складання фiнансової звiтностi у вiдповiдностi з принципами пiдготовки фiнансової звiтностi i МСБО 1 є : - принцип безперервностi (фiнансова звiтнiсть складається виходячи з припущень, що пiдприємство є безперервно дiючим i залишатиметься дiючим в майбутньому), - принцип нарахування в бухгалтерському облiку (результати операцiй i iнших подiй визнаються тодi, коли вони вiдбуваються , а не тодi коли отриманi або сплаченi грошовi кошти , i вiдображаються у фiнансовiй звiтностi того перiоду, до якого вони вiдносяться). Фiнансова звiтнiсть товариства складається вiдповiдно до принципiв фiнансової звiтностi МСБО: зрозумiлiсть, доречнiсть, достовiрнiсть, зiставнiсть.
1.Визначення порогу суттєвостi при складаннi фiнансової звiтностi
Використання суттєвостi при складаннi фiнансової звiтностi здiйснюється при вимоги, що форми фiнансової звiтностi не встановленi П(С)БО України. Кожна суттєва стаття повинна наводитись у фiнансової звiтностi окремо, а несуттєвi статтi слiд об'єднувати з статтями, подiбними по характеру або функцiям. При визначеннi суттєвостi окремих статей за порiг суттєвостi приймається: для активiв, зобов'язань, власного капiталу пiдприємства - 5 % суми всiх активiв, зобов'язань i власного капiталу вiдповiдно; o доходiв i витрат - 2 % чистого прибутку (збитку) пiдприємства; o переоцiнки або зменшення корисностi об'єктiв основних засобiв - вiдхилення залишкової вартостi вiд їх справедливої вартостi на 10 %; o визначення подiбних активiв - рiзниця мiж справедливою вартiстю об'єктiв обмiну не бiльше 10 %; o статей фiнансової звiтностi - 1000 грн.
2. Визнання виручки. Виручка визнається в тому випадку, якщо отримання економiчних вигод Товариства оцiнюється як iмовiрне, i якщо виручка може бути надiйно оцiнена, незалежно вiд часу здiйснення платежу. Виручка оцiнюється за справедливою вартiстю винагороди, що отримана або пiдлягає отриманню, з урахуванням визначених у договорi умов платежу i за вирахуванням податкiв. Для визнання виручки також повиннi дотримуватися такi критерiї. Продаж товарiв (запасiв). Виручка вiд продажу товарiв (запасiв) визнається, як правило, при вiдвантаженнi, коли iстотнi ризики i вигоди вiд володiння товаром переходять до покупця. Надання послуг (робiт). Виручка вiд надання послуг (робiт) визнається, якщо iснує ймовiрнiсть надходження економiчних вигiд, пов'язаних з операцiєю. Проте в разi, коли невизначенiсть виникає стосовно можливостi отримати суму, уже включену до виручки, недоотримана сума або сума, отримання якої стало малоймовiрним, визнається як витрата, а не як коригування суми первiсно визнаної виручки.
3. Основнi засоби. Основнi засоби - це матерiальнi активи товариства, строк корисного використання яких бiльше одного року i якi утримуються для використання у виробництвi або постачаннi товарiв чи наданнi послуг для надання в оренду або для адмiнiстративних цiлей.
4. Нематерiальнi активи. Нематерiальнi активи з кiнцевими строками використання облiковуються за вартiстю придбання за вирахуванням накопиченої амортизацiї та накопиченого збитку вiд знецiнення. Амортизацiя нараховується з використанням прямолiнiйного методу. Очiкуванi строки корисного використання i метод нарахування амортизацiї аналiзуються в кiнцi кожного звiтного перiоду, при цьому всi змiни в оцiнках вiдображаються у звiтностi без перегляду порiвняльних показникiв. Нематерiальнi активи з невизначеними строками використання облiковуються за вартiстю придбання за вирахуванням накопиченого збитку вiд знецiнення. Нематерiальний актив списується при продажу або коли вiд його майбутнього використання чи вибуття не очiкується економiчних вигод.
5. Запаси. Запаси представленi витратними матерiалами, запасними частинами i iншими матерiалами, що використовуються для здiйснення господарської дiяльностi, а також обслуговування та ремонту основних засобiв. Запаси вiдображаються за найменшою iз двох величин: собiвартiстю та чистою вартiстю реалiзацiї. Собiвартiсть розраховується з використанням методу ФIФО або середньозваженою.
6. Дебiторська заборгованiсть. Для фiнансової звiтностi дебiторська заборгованiсть класифiкується як поточна i довгострокова. Для вiдображення безнадiйної дебiторської заборгованостi на пiдприємствi може створюватись резерв сумнiвних боргiв.
7. Резерви. Суму резерву сумнiвних боргiв установлювати на пiдставi класифiкацiї дебiторської заборгованостi за продукцiю, товари, послуги по кожному дебiтору з урахуванням термiну її непогашення.
8. Фiнансовi активи. Фiнансовi активи Товариства складаються з таких категорiй: - оцiнюваних за справедливою вартiстю через прибутки i збитки (ОСВЧПЗ); - утримуваних до погашення (УДП); - що є в наявностi для продажу (НДП); - позик, дебiторської заборгованостi та грошових коштiв. Вiднесення фiнансових активiв до тiєї або iншої категорiї залежить вiд їх особливостей, а також цiлей придбання i вiдбувається в момент їх прийняття до облiку. Усi стандартнi правочини з купiвлi або продажу фiнансових активiв визнаються на дату здiйснення правочину. Стандартнi правочини з купiвлi або продажу являють собою купiвлю або продаж фiнансових активiв, що вимагає постачання активiв у строки, установленi нормативними актами або ринковою практикою.
9. Зобов'язання . Зобов'язання Товариства класифiкуються як довгостроковi (строк погашення бiльше 12 мiсяцiв) i поточнi (строк погашення до 12 мiсяцiв). Поточна кредиторська заборгованiсть облiковується i вiдображається в балансi за первiсною вартiстю яка дорiвнює справедливiй вартостi отриманих товарiв або послуг.
10. Фiнансовi зобов'язання. Фiнансовi зобов'язання класифiкуються або як оцiнюваних за справедливою вартiстю через прибутки i збитки, або як iншi фiнансовi зобов'язання.
11. Винагорода працiвникам. Всi винагороди працiвникам в Товариствi облiковуються як поточнi, вiдповiдно до МСБО 19 "Виплати працiвникам". В процесi господарської дiяльностi компанiя сплачує обов'язковi внески в Пенсiйний фонд i iншi фонди соцiального страхування за своїх працiвникiв, в розмiрi передбаченому законодавством України.
12. Створити забезпечення Створення забезпечення виплат вiдпусток (резерву вiдпусток) проводиться щомiсячно шляхом розрахунку за формулою : Рвiдп = Фз.п. * К*Кнарах. : Фз.п. - фонд заробiтної плати у поточному мiсяцi, К - коефiцiєнту резервування = Пвiдп. / Пфоп. : Пвiдп. - рiчна планова сума на оплату вiдпусток Пфоп. - рiчна планова сума на оплату працi. Кнарах. - нарахування ЕСВ =( 100 + % ЕСВ) / 100%
13. Власний капiтал. Статутний капiтал, включає в себе внески акцiонерiв. Порядок розподiлу накопиченого прибутку визначається зборами акцiонерiв.
IV. Iстотнi судження у процесi застосування облiкової полiтики У процесi застосування облiкової полiтики керiвництво Товариства висловило певнi професiйнi думки стосовно оцiночних значень i допущень станом на 01.01.14р. та 31.12.14 р. Серед iншого обговорюється правомiрнiсть застосування допущення щодо спроможностi вести свою дiяльнiсть на безперервнiй основi. Нижче наведено ключовi допущення щодо майбутнього звiтного перiоду, а також основнi джерела невизначеностi оцiнок на кiнець звiтного перiоду, якi мають iстотний ризик стати причиною внесення iстотних коригувань до балансової вартостi активiв i зобов'язань протягом наступного звiтного перiоду.
V. Пояснення до статей фiнансової звiтностi.
1. Облiк необоротних активiв. Необоротнi активи в Товариствi складають 937 тис.грн., незавершенi капiтальнi iнвестицiї – 0 тис. грн., основнi засоби – 937 тис.грн.
2. Облiк оборотних активiв. Станом на 31 грудня 2014 року Товариство має у своєму розпорядженнi:
- оборотнi активи загальною сумою 3162 тис. грн.,
- станом на кiнець звiтного року виробничi запаси в сумi 1244 тис. грн.,
- розрахунки з покупцями й замовниками за товари, роботи, послуги пiдтверджуються бухгалтерськими документами у сумi 109 тис.грн.,
- за розрахунками з бюджетом - 639 тис. грн.,
- грошовi кошти таїх еквiваленти – 733 тис.грн.,
- iнша поточна дебiторська заборгованiсть пiдтверджуються бухгалтерськими документами у сумi 437 тис. грн.
3. Облiк довгострокових зобов'язань. Станом на 31 грудня 2014 року Товариство не має у своєму розпорядженнi довгострокових зобов'язань. Поточнi зобов'язання за 2014 рiк змiнились таким чином ( тис.грн.): 01.01.14 31.12.14 вiдхилення
- кредиторська заборгованость за товари роботи, послуги 12075 6860 - 5215
- розрахунки з бюджетом 0 0 0
- по страхуванню 39 76 37
- з оплати працi 113 0 - 113
- за одержаними авансами 0 0 0
- за розрахунками з учасниками 47 47 0
- iншi поточнi зобов'язання 164 184 +20
Усього поточних зобов'язань 12438 7167 -5271
VI Фiнансовi ризики
1.Ризик лiквiдностi
Це ризик того, що Товариство не зможе погасити свої зобов'язання по мiрi їх настання. Позицiя лiквiдностi Товариства ретельно контролюється, для чого управлiнський персонал використовує процес детального бюджетування та прогнозу грошових коштiв для того, щоб гарантувати наявнiсть адекватних засобiв для виконання своїх платiжних зобов'язань.
Ризик судових рiшень не на користь Товариства
В процесi звичайної дiяльностi Товариство не є об’єктом судових справ.
За оцiнками управлiнського персоналу Товариства можливi позови не можуть спричинити суттєвого впливу на фiнансовий стан Товариства i на результати його дiяльностi, оскiльки вважає, що iснує висока вiрогiднiсть не доведення можливих суперечок до судових справ.
2. Ризик зменшення вартостi чистих активiв та управлiння капiталом
Керiвництво Товариства здiйснює заходи з управлiння капiталом, спрямованi на зростання рiвня рентабельностi (у даному випадку – подолання збитковостi дiяльностi) за рахунок оптимiзацiї структури заборгованостi таким чином, щоб забезпечити безперервнiсть дiяльностi. Керiвництво Товариства аналiзує динамiку складових власного капiталу та вживає заходи для зменшення ризику подальшого «проїдання» капiталу.
VII. Iнша iнформацiя – суттєвi подiї
1. Iнформацiя про дiї, якi вiдбулися протягом звiтного року та могли вплинути на фiнансово-господарський стан Товариства та призвести до значної змiни вартостi його капiталу, визначених частиною першою статтi 41 Закону України «Про цiннi папери та фондовий ринок»
№ з/п Перелiк подiй, що могли вплинути на фiнансово-господарський стан Товариства Вiдомостi про наявнiсть подiй у 2014 роцi:
1 Прийняття рiшення про розмiщення цiнних паперiв на суму, що перевищує 25% статутного капiталу не було
2 Прийняття рiшення про викуп власних акцiй не було
3 Отримання позики або кредиту на суму, що перевищує 25% статутного капiталу не було
4 Змiна складу посадових осiб Товариства: не було.
5 Змiна власникiв, яким належать 10 i бiльше вiдсоткiв акцiй Товариства не було
6 Рiшення Товариства про утворення, припинення його фiлiй, представництв: не було
7 Рiшення вищого органу Товариства про змiни розмiру статутного капiталу не було
8 Порушення справи про банкрутство Товариства, винесення ухвали про його санацiю не було
9 Рiшення вищого органу Товариства або суду про припинення або банкрутство Товариства не було
10. Iншi важливi подiї не було
IX. Про подiї, що вiдбулись у Товариствi пiсля звiтної дати до дати затвердження фiнансового звiту до випуску
№ з/п Перелiк подiй, що вiдбулись пiсля звiтної дати Вiдомостi про наявнiсть подiй у 2014 роцi вiдображено у фiнансовому звiтi не вiдображено у звiтi, розкрито у примiтках
1 Визнання дебiтора Товариства банкрутом не було не було
2 Отримання iнформацiї про значне зниження вартостi запасiв на звiтну дату не було не було
3 Розгляд судової справи, що пiдтверджує наявнiсть у Товариства поточного зобов’язання на звiтну дату не було не було
4 Прийняття рiшення про суттєву реорганiзацiю пiдприємства не було не було
5 Знищення значної частини активiв внаслiдок стихiйного лиха не було не було
6 Значнi змiни у вартостi активiв Товариства пiсля звiтної дати не було не було
7 Оголошення дивiдендiв не було не було
X. Подiї пiсля звiтної дати
Пiсля 31 грудня 2014 року до дати затвердження керiвництвом фiнансової звiтностi не вiдбувалося подiй, якi могли би вплинути на фiнансовий стан Товариства.
Голова правлiння. Янечко Л.В.
Головний бухгалтер Лiщук Л.О.
д/н